GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI

Įvairių rūšių grupiniai užsiėmimai įvairių poreikių lankytojams! Klubas turi visą reikalingą profesionalų sportinį inventorių: REEBOK stepus, štangutes, kamuolius, svarelius, gumas, pasunkintus kamuoliukus, KANGOO JUMPS batus, FITNESS BIKE dviračius. Miesto baseino darbo laiku Jus kviečiame lankyti vandens aerobiką.  Treniruotės pradedančioms – jums patogiu metu pagal atskirą susitarimą. Laukiame mergaičių, merginų ir moterų. Treniruočių įvairovė ir kokybė JUMS garantuota!

PILATESAS ir kitos mankštos

Jeigu nemėgstate intensyvių treniruočių, šokių arba negalite to daryti dėl sveikatos sutrikimų, tuomet Pilatesas, Kalanetika, bei funkcinė JOGA kaip tik Jums! Šios mankštos tinka ir turint tam tikrų sveikatos problemų, turi gydomąji poveikį kai kurioms stuburo ligoms, o taip pat ir padeda numesti svorio ar pakoreguoti kūno linijas. KALANETIKA sudaryta iš raumenų tempimo ir statinių pratimų, naudojant savo kūno svorį. Reguliariai sportuojant, kūnas tobulėja ne tik išoriškai, bet ir iš vidaus: stiprėjant raumenims ir raiščiams, stabilizuojasi stuburas, išnyksta nugaros skausmai, gerėja sąnarių paslankumas ir bendras kūno lankstumas.PILATESAS – ideali mankšta tiems, kurie nusprendė sportuoti pirmą kartą gyvenime.  Ji  stiprina visa tai, kas yra aplink mūsų stuburą. „Tiktai protas sukuria kūną“ – sakė J. Pilates. FUNKCINĖ JOGA- tai funkcinė treniruotė, susidedanti iš jogos ir pilateso pratimų, jungiant juos į kombinaciją. Treniruotė neintensyvi, tačiau jos metu dirba viso kūno raumenys, didelis dėmesys skiriamas pusiausvyrai lavinti, bei lankstumui gerinti.

JULIJA siūlo pilvo šokio programas:

  • Programa mergvakariui – linksma rytietiško šokio pamoka jaunajai ir jos draugėms bei solinis šokėjos pasirodymas.
  • Programa gimtadienio proga – specialus šokis-siurprizas.
  • Programa vestuvių iškilmėms – tradicinis egiptietiškas šokis su žvakide, simbolizuojantis laimingą jaunos šeimos gyvenimą.
  • Kitos nuotaikingos šventinės programos (linijiniai sokiai)

Kreiptis telefonu 864715125 Julija.

Norintiems maksimalių rezultatų- individuali mitybos ir sporto programa + konsultacijos– efektyviausias būdas pasiekti  rezultatų.

Tai individualus darbas su kiekvienu klientu, sudarant mitybos ir sporto programas mėnesiui, kurių metu sekami pasiekti rezultatai, vykdoma jų analizė. Taip pat Klientas gauna 2 individualias treniruotes per savaitę ir 1 k/savaitėje apsilankymą bendroje grupinėje treniruotėje.
Šios paslaugos privalumas yra tas, kad treneris su klientu dirba individualiai, o tai labai padidina treniruočių efektyvumą, motyvaciją ir garantuoja didesnį saugumą. Treniruotis galite vienas arba su draugu. Trukmė-60min.

Mitybos planas sudaromas, atsižvelgiant į asmeninius žmogaus kriterijus: ūgį, svorį, amžių,  aktyvumą, mėgstamą maistą, bei norimus pasiekti rezultatus. Mityboje naudojamas kasdienis įprastas maistas, nesudėtingi patiekalų receptai. Programa ruošiama taip, kad žmogus nebadautų ir lieknėtų sveikai, o ne žalodamas savo organizmą.

* 1 susitikimo metu atliekami kūno išmatavimai, pildoma anketa apie mitybos įpročius.

Kaina 80 eur/mėn.

Tik mitybos planas 14 dienų su konsultacijomis -50 eur.

Tik mitybos planas 7 dienoms -25 eur.

Taip pat siūlome individualias treniruotes, be mitybos plano. 1 treniruotės (1 Val) kaina 10 eur. Užsisakant 5 individualias treniruotes iš karto taikoma 20% nuolaida. Taip pat galite treniruotis dviese.